Приказ

«Про затвердження форми Акта про встановлення факту ведення нерезидентом господарської діяльності через постійне представництво на території України без взяття на податковий облік», наказ Мінфіну України від 30.10.2017 № 892

15.12.2017 / 16:00

Відповідно до пункту 64.5 статті 64 глави 6 розділу II Податкового кодексу України та Положення про Міністерство фінансів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року № 375,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити форму Акта про встановлення факту ведення нерезидентом господарської діяльності через постійне представництво на території України без взяття на податковий облік, що додається.

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства доходів і зборів України від 22 листопада 2013 року № 696 "Про затвердження форми Акта про встановлення факту ведення нерезидентом господарської діяльності через постійне представництво на території України без взяття на податковий облік", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 06 грудня 2013 року за № 2077/24609.

3. Департаменту податкової політики Міністерства фінансів України в установленому порядку забезпечити:

подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України;

оприлюднення цього наказу.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою та покладаю на в. о. Голови Державної фіскальної служби України Продана М. В.

Міністр О. Данилюк

ПОГОДЖЕНО:

Т. в. о. Міністра закордонних справ України В. В. Пристайко

В. о. Голови Державної фіскальної служби України М. В. Продан

 

АКТ
про встановлення факту ведення нерезидентом господарської діяльності
через постійне представництво на території України без взяття на податковий облік