Запрос  
   
Начиная с даты  
   
Заканчивая датой  
Новые ответы: Акциз
Чи вважається реалізацією пального отримання на закордонній АЗС пального, яке використовується для власних потреб суб’єкта господарювання? Чи потрібно в таких випадках складати акцизні накладні?
Як суб’єкту господарювання виправити помилку, допущену в графах 3 та/або 4 «Обсяг реалізованого пального» акцизної накладної?
Суб’єкт господарювання, який не є заправною станцією, отримує пальне від постачальника для заправки власних автомобілів через мережі АЗС, АГЗС такого постачальника та одночасно здійснює реалізацію пального в ємностях до 5 л. Чи потрібно такому суб’єкту господарювання реєструватися платником акцизного податку? Чи необхідно при реалізації пального в ємностях до 5 л оформлювати акцизні накладні?
Чи прирівнюється договір оренди майна до договору про надання послуг під час здійснення реалізації пального?
Суб’єкт господарювання (орендар) орендує техніку (трактор) з екіпажем (трактористом). Орендодавець компенсує всі витрати, крім витрат на пальне, які взяв на себе суб’єкт господарювання. Чи прирівнюється договір оренди до договору підряду? Чи потрібно суб’єкту господарювання реєструватися платником акцизного податку?
Чи оподатковується акцизним податком з роздрібного продажу реалізація скрапленого газу в балонах юридичним особам (кінцевим споживачам), які не є платниками акцизного податку, з безготівковою формою розрахунків, якщо немає АЗС та/або АГЗС?
Чи оподатковується акцизним податком з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів обсяг пального, яке знищено або втрачено?
Чи виникає об’єкт оподаткування акцизним податком при здійсненні підприємством компенсації вартості пального, придбаного працівниками для заправки службових автомобілів?
Чи потрібно суб’єкту господарської діяльності реєструватися платником акцизного податку з реалізації пального при використанні пального винятково у власних цілях?
Чи повинен суб’єкт господарювання (у тому числі виробник), що реалізує пальне на експорт, реєструватися платником акцизного податку?
З якої дати забороняється відпуск пального з акцизного складу без наявності витратомірів-лічильників і рівнемірів-лічильників, зареєстрованих в Єдиному державному реєстрі витратомірів-лічильників та рівнемірів-лічильників рівня пального у резервуарі?
Яким чином заповнюється Заява з позначкою «Зміни», у тому числі якщо інформація про пункти реалізації пального змінюється одночасно за різними кодами ознаки?
Суб’єкт господарювання здійснює реалізацію пального (у тому числі оптову) за допомогою пересувних засобів. Як йому заповнювати п. 5 заяви про реєстрацію платника акцизного податку з реалізації пального?
Яка інформація зазначається у реквізиті «Призначення платежу» платіжного доручення у разі перерахування коштів з власного поточного рахунку на електронний рахунок у системі електронного адміністрування реалізації пального?
Яким чином визначається обсяг пального в літрах, доведених до температури 15°С?
Чи потрібно суб’єкту господарської діяльності сплачувати акцизний податок з роздрібного продажу підакцизних товарів у разі заправки як власної техніки, так і техніки сторонніх організацій?
Чи потрібно суб’єкту господарської діяльності — постачальнику талонів і пластикових карт на пально-мастильні матеріали, який не здійснює фізичного відпуску пального, реєструватися платником акцизного податку?
Чи потрібно суб’єкту господарювання (замовнику) реєструватися платником акцизного податку з реалізації пального при здійсненні операцій за договорами підряду та реєструватися платником акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів при заправці техніки підрядника власним пальним через власні АЗС або АГЗС? Чи виникатиме у замовника об’єкт оподаткування акцизним податком?