Запрос  
   
Начиная с даты  
   
Заканчивая датой  
Новые ответы: ЕСВ
На нашому підприємстві планують проходити виробничу практику учні професійно-технічного навчального закладу. Як їх відображати у таблицях 5, 6 звіту з ЄСВ? Чи буде нарахована їм оплата праці базою нарахування ЄСВ?
Як нараховується ЄСВ, якщо працівник виконує роботи за цивільно-правовим договором не за основним місцем роботи?
Хто відповідальний за подання звіту з ЄСВ та сплату ЄСВ (у тому числі за найманих працівників) у разі смерті страхувальника — фізичної особи — підприємця або особи, яка провадить незалежну професійну діяльність?
Чи є платником єдиного внеску член фермерського господарства, який одночасно є найманим працівником або фізичною особою — підприємцем?
Фізична особа — підприємець, яка перебуває на спрощеній системі оподаткування, сплачує щомісяця ЄСВ за себе. Крім того, вона є найманим працівником у юридичної особи, за якого щомісяця нараховується і сплачується ЄСВ за рахунок роботодавця. Чи може така фізична особа — підприємець сплачувати ЄСВ як найманий працівник або як підприємець один раз, а не подвійно?
Чи є базою нарахування ЄСВ компенсована роботодавцем вартість невиробничих розмов працівників з мобільних телефонів, що перебувають на балансі юрособи?
Засновник фермерського господарства є головою цього господарства. Чи є він платником єдиного внеску та чи зобов’язаний стати на облік?
Фізичній особі — підприємцю згідно з довідкою до акта огляду в медико-соціальній експертній комісії від 19.03.2018 р. установлено інвалідність терміном дії до 17.04.2018 р. Чи необхідно було такій особі сплачувати єдиний внесок у березні та квітні?
Фізичною особою — підприємцем на спрощеній системі оподаткування, яка є отримувачем пенсії за віком, подано до контролюючого органу звіт за формою № Д5 за 2017 р., у якому самостійно визначено зобов’язання в сумі 8 448,00 грн. Чи підлягає таке зобов’язання обов’язковій сплаті?
Чи зобов’язаний засновник фермерського господарства (юридична особа), який є членом та одночасно головою такого господарства, стати на облік у контролюючому органі та сплачувати єдиний внесок?
Фізичною особою було укладено договір про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, яким передбачено одноразову сплату ЄСВ за період із січня 2017 р. по квітень 2017 р. включно, і сплачено ЄСВ у повному обсязі, проте неправильно подано звіт за формою № Д6, зокрема неправильно зазначено період, за який подано цей звіт. Чи врахується інформація за таким договором у повному обсязі?
Особою в червні виконувалися роботи за договором підряду. Акт виконаних робіт підписано 30.06.2018 р., оплату за договором здійснено в липні. У таблиці 6 звіту з ЄСВ з кодом категорії застрахованої особи «26» зазначено суму винагороди за липень. Як правильно заповнити звіт з ЄСВ у цьому випадку?
Який код категорії застрахованої особи обрати при донарахуванні працівнику у звітному місяці різниці суми лікарняних і заробітної плати до мінімальної заробітної плати?
У червні працівнику було нараховано відпускні в сумі 3 920,00 грн та заробітну плату за  червень у сумі 550,00 грн (суми умовні). Як відобразити це у звіті з ЄСВ за червень?
Чи нараховується єдиний внесок на заробітну плату засуджених, які відбувають покарання в місцях позбавлення волі?
Як визначається база нарахування єдиного внеску за звітний квартал 2018 р. особами, які провадять незалежну професійну діяльність?
В якому розмірі нараховується єдиний внесок на середній заробіток мобілізованого працівника, який має підтверджену довідкою МСЕК групу інвалідності?
Підприємство застосовує максимальну величину бази нарахування єдиного внеску. При цьому впродовж року ним порушувалось законодавство про єдиний внесок у частині своєчасності сплати такого внеску. Чи може таке підприємство розраховувати на отримання довідки про видачу коштів для виплати заробітної плати без перевірки сум сплати єдиного внеску?
Особою укладено з контролюючим органом договір про одноразову сплату у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, проте не сплачено в 10-денний термін суму ЄСВ. Згодом така особа виявила бажання знову брати участь у добровільному страхуванні. Чи правомірно контролюючий орган відмовляє такій особі в укладенні договору?
Фізична особа — підприємець одночасно провадить незалежну професійне діяльність, яку планує припинити. Яким чином це здійснити?