Запрос  
   
Начиная с даты  
   
Заканчивая датой  
Новые ответы: ЕСВ
Чи нараховується єдиний внесок на заробітну плату засуджених, які відбувають покарання в місцях позбавлення волі?
Як визначається база нарахування єдиного внеску за звітний квартал 2018 р. особами, які провадять незалежну професійну діяльність?
В якому розмірі нараховується єдиний внесок на середній заробіток мобілізованого працівника, який має підтверджену довідкою МСЕК групу інвалідності?
Підприємство застосовує максимальну величину бази нарахування єдиного внеску. При цьому впродовж року ним порушувалось законодавство про єдиний внесок у частині своєчасності сплати такого внеску. Чи може таке підприємство розраховувати на отримання довідки про видачу коштів для виплати заробітної плати без перевірки сум сплати єдиного внеску?
Особою укладено з контролюючим органом договір про одноразову сплату у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, проте не сплачено в 10-денний термін суму ЄСВ. Згодом така особа виявила бажання знову брати участь у добровільному страхуванні. Чи правомірно контролюючий орган відмовляє такій особі в укладенні договору?
Фізична особа — підприємець одночасно провадить незалежну професійне діяльність, яку планує припинити. Яким чином це здійснити?
З 07.05.2018 р. фізичній особі — підприємцю встановлено ознаку «ФО пенсіонер за віком». З якого місяця такий підприємець звільняється від сплати ЄСВ за себе?
Працівник на підприємстві отримує одночасно заробітну плату за трудовим договором та винагороду за виконану роботу згідно з договором ЦПХ. Як нараховується ЄСВ у такому разі?
Підприємством не було своєчасно нараховано ЄСВ у кількох звітних періодах. Зазначене було виявлено під час перевірки платника контролюючим органом. Який порядок застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно ненарахованого ЄСВ?
Найманий працівник при виконанні службових обов’язків користується громадським транспортом за власний рахунок, а підприємство згодом компенсує вартість проїзду. Чи нараховується ЄСВ на суми такої компенсації?
Чи звільняється від сплати ЄСВ ФОП, яка є пенсіонером за віком та отримує пенсію згідно із законодавством іншої країни?
У зв’язку з недостатністю страхового стажу особа планує укласти договір про добровільну участь. Який порядок одноразової сплати ЄСВ за таким договором?
Чи можливо укласти договір про одноразову сплату єдиного внеску до досягнення 16-річного віку?
Який порядок коригування компенсаційних виплат з бюджету в межах середнього заробітку працівників, призваних, зокрема, на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період за 2014 — 2015 рр., у разі застосування роботодавцем у цей період понижуючого коефіцієнта та відображення таких коригувань у звіті з ЄСВ?
За якою формою подають річний звіт з ЄСВ ФОП, які одночасно провадять незалежну професійну діяльність?
Яка відповідальність застосовується до ФОП, осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, та членів фермерських господарств за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) ЄСВ?
Який порядок нарахування ЄСВ на суму річної премії працівнику, нараховану після його звільнення? Як відображається ЄСВ у звіті: однією сумою чи за кожен місяць?
Як обчислюється база нарахування для сплати ЄСВ за звітний квартал ФОП, які застосовують загальну систему оподаткування?
Підприємець одержує пенсію за віком, призначену за пенсійним законодавством Литовської Республіки. Чи звільняється він від сплати ЄСВ за себе?
Фізичну особу — підприємця призвано на навчальні збори. При цьому зазначена особа перебувала у резерві. Чи звільняється вона від сплати ЄСВ за себе за час призову на військову службу?