Запрос  
   
Начиная с даты  
   
Заканчивая датой  
Новые ответы: Другие налоги
Який строк слід розуміти під поняттям «протягом року» при застосуванні штрафних (фінансових) санкцій?
Як заповнюються графи 6 — 8 розділу 3 повідомлення за формою № 20-ОПП у разі придбання транспортного засобу для використання по всій території України або передачі його в оренду?
Суб’єкт господарювання має однотипні об’єкти оподаткування (земельні ділянки, транспортний засіб тощо). Чи застосовується у такому випадку принцип «укрупнення інформації» при заповненні графи 12 розділу 3 повідомлення за формою № 20-ОПП?
Суб’єкт господарювання придбав у виробника спирт для використання у харчовій промисловості. Чи потрібно йому подавати до контролюючого органу звіт про обсяги виробництва та реалізації спирту?
В яких одиницях виміру заповнюється звіт про обсяги виробництва та реалізації алкогольних напоїв за формою  № 2-РС (у тому числі при виробництві пива)?
Підприємство, перебуваючи на загальній системі оподаткування, у І кварталі 2017 р. отримало дохід понад 5 млн грн і протягом 2017 р. не змінювало систему оподаткування. У кінці 2017 р. підприємство отримало аванс у розмірі 12 млн грн за послуги, що надаються із січня 2018 р., який вважатиметься доходом у 2018 р. Чи має право підприємство перейти на спрощену систему оподаткування з ІV кварталу?
Чи може підприємство перейти на спрощену систему оподаткування у разі здійснення таких видів діяльності, як діяльність управління фінансовими ринками, агентства нерухомості, консультування з питань комерційної діяльності й керування, а також інша професійна, наукова і технічна діяльність?
Чи може перебувати на спрощеній системі оподаткування платник єдиного податку третьої групи у разі продажу корпоративних прав у формі частки, яка належить йому, у статутному фонді іншої юридичної особи?
Чи може фізична особа, яка провадить незалежну адвокатську професійну діяльність, віднести до витрат комунальні платежі (електро-, газо-, тепло-, водопостачання) на утримання приміщення, яке є місцем проживання та одночасно робочим місцем адвоката?
Як приватному виконавцю, який відкрив рахунки в банках для надходження сум від здійснення примусового виконання рішень, оподатковувати та відображати такі кошти у податковому обліку?
Чи може фізична особа, яка провадить незалежну адвокатську професійну діяльність, віднести до витрат витрати на проїзд транспортом загального користування та витрати на пально-мастильні матеріали у разі використання власного транспортного засобу?
Чи може фізична особа, яка провадить незалежну професійну діяльність арбітражного керуючого, врахувати у складі витрат сплачені суми ПДФО, військового збору та ЄСВ?
Фізична особа, яка надає в оренду власну нерухомість, отримала кошти за таку послугу на розрахунковий рахунок, за яким вона веде розрахунки як платник єдиного податку другої групи. Як оподатковуються такі кошти?
Підприємство має у власності об’єкт нерухомого майна — поле фільтрації, яке як місце видалення відходів призначено для надання послуг в операціях з видалення рідких відходів, зокрема, у складі стічних вод (далі — cпоруда). До споруди здійснюється скид стічних вод іншими суб’єктами господарювання. Чи є таке підприємство платником екологічного податку?
Чи звільняється від сплати авансового внеску з єдиного податку на період відпустки «єдинник» першої або другої групи, який не використовує працю найманих осіб, якщо тривалість відпустки менше календарного місяця?
Фізична особа — підприємець — платник єдиного податку планує укласти з юридичною особою договір про спільну діяльність без створення юридичної особи. Чи має право така особа на укладання таких договорів?
Що є об’єктом оподаткування рентною платою за спеціальне використання води починаючи з 2018 р.?
Підприємство орендує артезіанську свердловину. Чи потрібно йому отримувати дозвіл на спецводокористування?
Чи є платниками рентної плати за спеціальне використання води управління водного господарства, підпорядковані Державному агентству водних ресурсів України?
Чи потрібно фізичній особі — підприємцю, яка вела діяльність, але припинила її, при заповненні податкової декларації про майновий стан і доходи зазначати інші доходи, отримані нею як громадянином, та відомості про рухоме/нерухоме майно?