Запрос  
   
Начиная с даты  
   
Заканчивая датой  
Новые ответы: Митна справа
Яким чином можна отримати спеціальний дозвіл на в’їзд іноземця або особи без громадянства на тимчасово окуповану територію України та виїзд з неї?
Який порядок перетинання адміністративного кордону з ВЕЗ «Крим» іноземцями?
Чи має право платник ПДВ включити до складу податкового кредиту суму цього податку, сплачену при розмитненні товарів та не включену до складу податкового кредиту у періоді виникнення права на таке включення?
Чи можливо формування податкового кредиту на підставі тимчасової або неповної митної декларації?
Митниця, ставлячи під сумнів заявлену підприємством митну вартість товарів, що ввозяться на митну територію України, та включення до неї витрат на транспортування і страхування, обґрунтовує такі висновки відсутністю відомостей у графах «фрахт» та/або «страхування» митної декларації країни відправлення (Китай) з посиланням на правила заповнення вантажної митної експортно-імпортної декларації КНР № 52 від 2008 р. Чи існує такий документ та чи є він частиною національного законодавства України з питань державної митної справи?
Як визначатиметься митна вартість автомобілів, зокрема вживаних, у зв’язку з набранням чинності з 01.08.2016 р. Законом України від 31.05.2016 р. № 1389-VIII «Про внесення зміни до підрозділу 5 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку ринку вживаних транспортних засобів»?
Яким нормативно-правовим актом передбачено порядок визначення митної вартості товарів, що тимчасово ввозяться на митну територію України?
Згідно з умовами ліцензійного договору підприємство сплачує ліцензіару, зареєстрованому відповідно до законодавства країни Німеччини, роялті (ліцензійні платежі) за використання товарних торгових марок. На підставі договору купівлі-продажу експорт товарів на митну територію України здійснює польська фірма, яка в свою чергу лише виготовляє товари під такими товарними торговими марками. Договором купівлі-продажу не передбачено оплату роялті. Чи потрібно підприємству під час імпорту таких товарів включати роялті до митної вартості?
У договорі між замовником послуг та брокером зазначено фіксовану вартість послуг за здійснення митних формальностей щодо однієї партії товару. Чи повинні такі витрати на брокерську винагороду включатися до митної вартості товару?