Запрос  
   
Начиная с даты  
   
Заканчивая датой  
Новые ответы: Оплата труда
Чи передбачено вимоги щодо мінімальної кількості днів щорічної основної відпустки для отримання працівнику патронатної служби матеріальної допомоги для оздоровлення?
Працюю в компанії два роки, планую взяти відпустку в серпні терміном 14 днів. Керівник відмовляється її надавати, аргументуючи, що в мене є лише 10 днів (рахує два дні на місяць) від попередньої. Чи можна взяти відпустку авансом?
Як вплинуть на розрахунок середньої заробітної плати для оплати відпустки та матеріальної винагороди зміни, які відбулися в оплаті праці працівників органів місцевого самоврядування не з 1 числа місяця?
Чи можливо виплатити державному службовцю, який є ветераном військової служби, грошову допомогу при наданні щорічної основної відпустки до настання шестимісячного терміну безперервної роботи у перший рік роботи у державному органі?
Як виплачується допомога на оздоровлення працівникам органів місцевого самоврядування у разі поділу щорічної основної відпустки на частини?
Як визначити умови оплати заступнику керівника державного підприємства, якого призначили виконуючим обов’язки керівника державного підприємства?
В якому розмірі виплачується грошова допомога державному службовцю, який планує йти у щорічну основну відпустку?
Як нарахувати відпускні внутрішньому суміснику? Чи враховуються під час обчислення середньої заробітної плати для оплати часу відпустки за основним місцем роботи виплати за сумісництвом?
Як нараховувати відпускні медичним працівникам після реорганізації комунального закладу в комунальне некомерційне підприємство? Чи потрібно коригувати середню заробітну плату, адже посадові оклади цих працівників значно підвищено?
Як нарахувати працівникові держоргану грошову допомогу до відпустки, якщо ним в розрахунковому періоді для нарахування середньої заробітної плати відпрацьовано лише 10 робочих днів, а інший час він перебував на лікарняному?
Головний спеціаліст виконує обов’язки тимчасово відсутнього начальника відділу (держслужба). Йому встановлено надбавку в розмірі 50 % за додаткове навантаження. Як здійснюється вищезазначена доплата: за час, на який встановлено виконання обов’язків (начальник буде відсутній 6 днів), або вона не залежить від кількості днів за цей місяць?
Працівника підприємства нагород­жено Почесною грамотою Кабміну та орденом Трудової Слави ІІІ ступеня. Чи передбачаються при цьому якісь виплати?
Чи можна нараховувати керівнику комунального підприємства премії, передбачені колективним договором такого підприємства?
Чи вважається зменшення розміру премії, що виплачується працівникам щомісяця, зміною істотних умов праці?
Працівник просить терміново надати йому кілька днів відпустки, що призводить до неможливості у підприємства виплатити відпускні в терміни не пізніше ніж за три дні до її початку. Чи можливо виплатити відпускні в інший термін, якщо працівник зазначить у заяві про надання такої відпустки свою згоду на це?
Чи надається «чорнобильська» відпустка на роботі за сумісництвом?
Працівників підприємства попередили про переведення на режим роботи з неповним робочим тижнем: із середи по суботу — робочі дні, з неділі по вівторок — вихідні дні. Чи правомірне таке рішення керівництва?
Чи можна з метою оптимізації організаційних процесів оформлювати в електронному вигляді надання відпусток (складення графіка відпусток, написання та погодження заяв)?
Чи мають право батьки-вихователі на відпустку у зв’язку з усиновленням дитини?
У якому розмірі встановлюється надбавка за інтенсивність праці держслужбовцю?