Запрос  
   
Начиная с даты  
   
Заканчивая датой  
Новые ответы: Налог на прибыль
У які строки сільськогосподарські виробники подають декларацію у 2017 р.?
Товариство, що здійснює діяльність за кордоном, сплатило податок на прибуток до бюджету іншої держави. У якій послідовності враховуються платежі у зменшення нарахованої суми податку на прибуток підприємств і чи можна послідовність такого зарахування обрати самостійно?
Чи підлягає коригуванню фінрезультат до оподаткування на вартість товарів (робіт, послуг), придбаних у неприбуткової організації чи нерезидента з офшорним статусом до 01.01.2015 р., витрати на придбання яких у бухобліку включено до складу витрат після 01.01.2015 р.?
Підприємство у 2017 р. перейшло зі спрощеної системи оподаткування на загальну. Чи коригується фінрезультат до оподаткування на дохід, отриманий у поточному році за послуги, надані під час перебування на спрощеній системі оподаткування?
Як розраховується показник рядка 02 декларації сільськогосподарським виробником, який обрав річний податковий (звітний) період?
Чи потрібно у декларації за ІІ квартал 2017 р. розшифровувати інформацію про подані до неї форми фінзвітності?
Який звітній період для сплати податку на прибуток у платника єдиного податку третьої групи, що з 01.04.2017 р. перейшов на загальну систему оподаткування?
Підприємство у ІІ кварталі 2017 р. виконало будівельні роботи за кон­трактом, укладеним до 01.01.2015 р. Як у декларації за перше півріччя 2017 р. відоб­разити різниці, що виникли за цим договором, якщо при декларуванні за І квартал їх відобразили як «інші різниці»?
Яким документом слід підтвердити право на застосування пониженої ставки податку при виплаті доходів фактичному власнику?
Чи може товарна біржа, яка не отримує прибутку, бути внесена до Реєстру неприбуткових установ та організацій?
Який порядок розрахунку податку на прибуток нерезидентами, які провадять свою діяльність на території України через постійне представництво, та яку звітність вони повин­ні подавати?
Чи впливає на фінрезультат до оподаткування здійснення операцій з придбання послуг у бюджетної установи, яку віднесено до відання Національної академії наук України, з метою застосування пп. 140.5.4 п. 140.5 ст. 140 Податкового кодексу?
Чи нараховується амортизація при тимчасовому невикористанні ОЗ (виведення з експлуатації)?
Нерезидент отримав дохід у вигляді винагороди за продаж операційної системи управління (комп’ютерної програми) та надання послуг з її обслуговування. Чи включаються винагорода за використання комп’ютерної програми та компенсація вартості послуг з її обслуговування до об’єкта оподаткування податком на прибуток?
Чи вважається роялті платіж нерезиденту за придбання у нього операційної системи управління (програми)?
Якими документами підтверджується онлайн-придбання операційної системи управління (комп’ютерної програми) у нерезидента?
Суб'єкт господарювання здійснює операції з нерезидентом — непов’язаною особою, що виключена з Переліку низькоподаткових юрисдикцій. Як обґрунтувати, що ціна таких операцій відповідає принципу «витягнутої руки»?
Підприємство з ІІ кварталу перейшло зі сплати єдиного податку четвертої групи на загальну систему оподаткування. Чи включаються при коригуванні фінрезультату до оподаткування суми, отримані платником у ІІ кварталі, якщо послуги було надано у І кварталі при застосуванні строщеної системи оподаткування?
Чи враховуються при формуванні фінрезультату до оподаткування доходи від курсових різниць при продажу облігацій внутрішніх державних позик, номінованих в іноземній валюті?
Як розраховується авансовий внесок з податку на прибуток при виплаті дивідендів, якщо за результатами податкового (звітного) року об’єкт оподаткування податку на прибуток має від’ємне значення?