Запрос  
   
Начиная с даты  
   
Заканчивая датой  
Новые ответы: Налог на имущество
Нерезидент через постійне представництво надає в оренду власну нерухомість, яка знаходиться на території України. Чи необхідно представництву при перерахуванні на користь нерезидента доходу від надання майна в оренду утримувати податок у розмірі 15 %?
Чи можуть працівники сільської ради без погодження з місцевими депутатами встановити ставки земельного податку?
Пенсіонер за віком є власником приватизованої земельної ділянки розміром 0,12 га в садівничому товаристві. Чи повинен він сплачувати земельний податок за свою ділянку?
Фізична особа — інвалід першої групи є членом гаражно-будівельного кооперативу. Чи повинен кооператив сплачувати земельний податок за ділянку, на якій знаходиться гараж такої особи?
Неповнолітня дитина є власником земельної ділянки, успадкованої від батьків. Її опікуном є ФОП-«єдинник», який використовує цю земельну ділянку у своїй господарській діяльності. Чи потрібно в такому разі сплачувати земельний податок?
ФОП — «єдинник» використовує у своїй діяльності земельну ділянку, під належними йому на праві власності нежитловими будівлями. Чи потрібно йому сплачувати земельний податок?
Якщо фізична особа придбала житловий будинок, то чи повинна вона сплачувати земельний податок?
Фізична особа є єдиним власником квартири площею 325 м2. Чи має вона право на пільгове зменшення бази оподаткування для такої квартири на 60 м2?
Чи має право на пільгу з податку на нерухомість фізична особа, яка є пенсіонером за віком?
Де можна знайти інформацію про ставки податку на нерухомість, прийняті місцевими радами?
Чи сплачувати фізичній особі податок на нерухомість за гуртожиток?
Чи може фізична особа, яка є інвалідом другої групи, пенсіонером за віком та такою, що постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи, отримати індивідуальну пільгову ставку податку на нерухомість за житловий будинок?
Фізична особа надає квартиру в оренду. Чи можна в такому випадку скористатися «пільговими» квадратними метрами?
Фізична особа в межах календарного місяця придбала та продала житловий будинок. Чи нараховується податок на нерухомість в такому разі?
Чи оподатковується податком на нерухомість недобудований житловий будинок як об’єкт незавершеного будівництва?
Фізична особа займається підприємницькою діяльністю в квартирі, що належить їй на праві власності. Чи застосовується пільга зі сплати податку на нерухомість в такому випадку?
Чи несе відповідальність фізична особа — платник податку, яка не отримала податкове повідомлення-рішення з податку на нерухомість та відповідно не сплатила податок?
Автомобіль 2017 року випуску є об’єктом оподаткування — середньоринкова вартість становить 1,7 млн грн. Але його було викрадено у лютому звітного року. Факт незаконного заволодіння третьою особою підтверджено відповідним документом про внесення відомостей щодо вчинення кримінального правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань, виданим уповноваженим державним органом. У травні того самого року автомобіль повернуто власнику, про що свідчить копія постанови слідчого, надана платником податку до контролюючого органу. У вересні автомобіль продано. Як сплачувати транспортний податок у такому випадку?
Які транспортні засоби є об’єктом оподаткування транспортним податком у 2019 році?
Фізична особа, зареєстрована підприємцем, має право власності на нежитлове приміщення. Як сплачувати податок на нерухомість такій особі: як підприємцю чи як фізичній особі?