Запрос  
   
Начиная с даты  
   
Заканчивая датой  
Новые ответы: Налог на имущество
Хто є платником податку на нерухомість за квартиру загальною площею 95 м2, що належить на праві спільної сумісної власності подружжю?
Як фізичній особі — платнику єдиного податку відобразити у податковій декларації повернення суми коштів (авансу, передоплати) покупцю за товари (роботи, послуги) у разі розірвання договору (у тому числі якщо їх отримання і повернення відбуваються в різних податкових періодах)?
Фізична особа — підприємець — платник єдиного податку третьої групи має у власності приміщення: житлове, загальна площа якого становить 85 м2, та нежитлове загальною площею 290 м2, які планує надавати в оренду. Чи підсумовуються квадратні метри площ приміщень, які одночасно здаватимуться в оренду, та чи не буде це перевищенням у розумінні п. 291.5 ст. 291 Податкового кодексу?
Як фізичній особі — власнику об’єктів житлової нерухомості отримати інформацію про те, чи має вона право на пільгу?
Яким чином визначаються громадяни, які можуть отримати пільги з податку на нерухомість, — за соціальним статусом чи в кожному випадку окремо?
Чи передбачено відповідальність для фізичної особи — платника податку, яка не отримала податкове повідомлення-рішення з податку на нерухомість та відповідно не сплатила податок?
Чи застосовується пільга зі сплати податку на нерухомість до квартири, що належить на праві власності фізичній особі, яка займається в ній підприємницькою діяльністю?
Яку граничну межу ставок податку на нерухомість передбачено для розрахунку податку в 2018 р.?
Чи надається пільга зі сплати податку у вигляді зменшення бази оподаткування для житлового будинку загальною площею 250 м2 для членів родини, які у ньому проживають, а саме: чоловіка, який є єдиним власником будинку, дружини, дитини та батьків дружини?
Чи враховується при обчисленні податку для фізичної особи — власника житлового будинку площа нежитлових приміщень, яку згідно з документами про право власності включено до загальної площі такого об’єкта нерухомості?
Чи оподатковується податком на нерухомість недобудований житловий будинок як об’єкт незавершеного будівництва?
До якої дати суб’єкт господарювання повинен сплатити земельний податок у разі припинення права постійного користування земельною ділянкою державної або комунальної власності?
Чи повинен суб’єкт господарювання, який уклав з органом місцевого самоврядування (виконавчої влади) договір сервітуту (право користування чужою земельною ділянкою), сплачувати до бюджету плату за землю?
Рішенням органу місцевого самоврядування змінено умови договору оренди земельної ділянки державної та комунальної власності (площу, розмір орендної плати) та зобов’язано суб’єкта господарювання внести відповідні зміни до договору оренди або переукласти його. З якого моменту суб’єкт господарювання повинен сплачувати суму орендної плати на нових умовах?
Міською радою у червні цього року прийнято рішення про встановлення ставок на майно в частині плати за землю, але рішення про встановлення ставок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2017 р., досі не прийнято. Чи має право підприємство, яке є власником нерухомого майна, а саме  складу та офісної будівлі, застосовувати коефіцієнт 0,5 при розрахунку податку?
Чи сплачується орендна плата за земельні ділянки державної та комунальної власності відповідно до договорів оренди з Лисичанською міською радою Луганської області?
З якого часу орендар мав право не сплачувати орендну плату за орендовану земельну ділянку за договором оренди, укладеним з Маріупольською міською радою, якщо додаткову угоду до зазначеного договору оренди про його припинення зареєстровано 25.11.2014 р.?
Як відобразити у декларації з податку на прибуток операції з повернення суми скасованого податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на об’єкти житлової та нежитлової нерухомості на період тимчасової окупації?
За якими ставками оподатковуються земельні ділянки, розташовані за межами населених пунктів, нормативну грошову оцінку яких не проведено?
Какой коэффициент индексации необходимо применять при исчислении базы налогообложения платой за землю для несельскохозяйственных угодий в 2017 г.?