Вопросы - ответы

Інформація про додатки
Чи потрібно у декларації за ІІ квартал 2017 р. розшифровувати інформацію про подані до неї форми фінзвітності?

До обов’язкових реквізитів, які відповідно до п. 48.3 ст. 48 Податкового кодексу повин­на містити декларація, зокрема, належить інформація про додатки до декларації, які є її невід’ємною частиною.

Відповідно до п. 49.8 ст. 49 цього Кодексу під час прийняття декларації уповноважена посадова особа контролюючого органу, в якому перебуває на обліку платник, зобов’язана перевірити наявність та достовірність заповнення всіх обов’язкових реквізитів.

Фінзвітність є додатком до декларації та її невід’ємною частиною.

Наказом № 467 доповнено заключну частину декларації «Наявність додатків» графою «ФЗ 12», яка передбачає необхідність проставляння платниками у цій графі позначки щодо наявності поданих форм фінзвітності.

У таблиці «Наявність поданих до Податкової декларації з податку на прибуток підприємств додатків — форм фінансової звітності 12» розшифровуються форми фінзвітності, у яких платник проставляє позначку у відповідних графах, що відповідають назвам форм такої звітності.

Декларація без проставляння позначки щодо наявності поданих до неї форм фінзвітності з їх розшифровкою контролю­ючим органом не приймається.

Доступ к материалу ограничен и доступен подписчикам после авторизации
Подпишитесь на журнал и Вы получите доступ ко всем публикациям печатного издания