Вопросы - ответы

Індексація для педпрацівників
З 01.09.2017 р. посадові оклади педагогічних працівників підвищено на два тарифні розряди. Як для таких працівників розрахувати індексацію?

 

Пунктом 5 Порядку № 1078 визначено, що значення ІСЦ приймається за 1 або 100 % у місяці підвищення розміру тарифних ставок (окладів).

Обчислення ІСЦ для проведення подальшої індексації здійснюється з місяця, що настає за місяцем підвищення тарифних ставок (окладів).

Враховуючи те, що останнє підвищення посадових окладів педагогічних працівників, оплата праці яких здійснюється на основі Єдиної тарифної сітки, відповідно до постанови № 1037 відбулося у січні 2017 р., обчислення ІСЦ для подальшої індексації мало розпочатися з лютого 2017 р.

Слід зазначити, що якщо відбувається зміна тарифного розряду працівника без збільшення розміру посадового окладу, визначеного для відповідного розряду тарифної сітки, то період, з якого розпочато обчислення ІСЦ, не змінюється.

ВИКОРИСТАНА ЛІТЕРАТУРА

Постанова № 1037 — постанова Кабінету Міністрів України від 28.12.2017 р. № 1037 «Про оплату праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери». Порядок № 1078 — Порядок проведення індексації грошових доходів населення, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2003 р. № 1078

Доступ к материалу ограничен и доступен подписчикам после авторизации
Подпишитесь на журнал и Вы получите доступ ко всем публикациям печатного издания