Вопросы - ответы

Облік пального на АЗС
Чи обов’язково вести дані в Реєстрі щодо резервуарів, які розміщено на території АЗС?
Василь Мирза , заместитель начальника Управления — начальник отдела контроля за оборотом подакцизных товаров Управления лицензирования и организации контроля за оборотом подакцизных товаров Департамента налогов и сборов с юридических лиц ГФС Украины

Пунктом 3 Правил № 1442 визначено, що стаціонарні АЗС — це комплекс споруд для приймання та відпуску нафтопродуктів з наземним або підземним розміщенням резервуарів і з незблокованими з ними паливо-, масло- та газороздавальними колонками. На АЗС здійснюється зберігання пального, що відповідно до пп. 14.1.6 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу підпадає під визначення акцизного складу, на якому згідно з п. 4 Порядку  № 891 має вестися в Реєстрі за кожним розпорядником акцизного складу облік обсягу обігу та залишку пального за кожним кодом товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД у розрізі всіх наявних у розпорядника акцизного складу резервуарів та акцизних складів, де повинні бути встановлені (розташовані) витратоміри та рівнеміри.

Доступ к материалу ограничен и доступен подписчикам после авторизации
Подпишитесь на журнал и Вы получите доступ ко всем публикациям печатного издания