Вопросы - ответы

Складання зведених податкових накладних
Платник податку за договором комісії здійснює операції з передачі продукції контрагенту-комісіонеру кілька разів на місяць. Чи можна в такому випадку складати зведені податкові накладні за такими операціями?
Алла Кононова , начальник отдела рассмотрения обращений по НДС Управления совершенствования косвенного налогообложения Департамента методологической и нормотворческой работы ГФС Украины
Евгений Меньшенин , главный государственный инспектор

Згідно з підпунктами «а» і «б» п. 185.1 ст. 185 Податкового кодексу об’єктом оподаткування ПДВ є операції платників податку з постачання товарів та послуг, місце постачання яких відповідно до ст. 186 Кодексу розташоване на митній території України.

Доступ к материалу ограничен и доступен подписчикам после авторизации
Подпишитесь на журнал и Вы получите доступ ко всем публикациям печатного издания