Вопросы - ответы

Відображення відпускних у звітності
У червні працівнику було нараховано відпускні в сумі 3 920,00 грн та заробітну плату за  червень у сумі 550,00 грн (суми умовні). Як відобразити це у звіті з ЄСВ за червень?
Валентина Боршовская , заместитель директора Департамента информационно-аналитических систем и электронных реестров Пенсионного фонда Украины

Суми відпускних до бази нарахування ЄСВ включаються на підставі абзацу першого п. 1 частини першої ст. 7 Закону про ЄСВ, яким визначено, що роботодавцями ЄСВ нараховується на суму нарахованої кожній застрахованій особі заробітної плати за видами виплат, які включають...

Доступ к материалу ограничен и доступен подписчикам после авторизации
Подпишитесь на журнал и Вы получите доступ ко всем публикациям печатного издания