Вопросы - ответы

Заявка-розрахунок про потребу в акцизних марках
Куди виробнику (зокрема, якщо місце його обліку не збігається з розташуванням виробництва) та імпортеру алкогольних напоїв і тютюнових виробів потрібно подавати заявку-розрахунок про потребу в марках акцизного податку?
Сергей Дорош , заведующий сектором контроля за производством и оборотом марки акцизного налога Управления лицензирования и организации контроля за оборотом подакцизных товаров Департамента налогов и сборов с юридических лиц Государственной фискальной службы Украины

Пунктом 3 Положення № 1251 встановлено, що підприємства — виробники та імпортери алкогольних напоїв і тютюнових виробів подають в електронній формі щомісяця до 10 числа до територіального органу ДФС для задоволення через два місяці потреби в марках акцизного податку попередню заявку-розрахунок про потребу в марках за їх видами, копію платіжного документа на перерахування плати за марки з відміткою банку про дату виконання платіжного доручення та звіт про використання марок, придбаних у попередньому місяці.

Доступ к материалу ограничен и доступен подписчикам после авторизации
Подпишитесь на журнал и Вы получите доступ ко всем публикациям печатного издания