Вопросы - ответы

Реалізація продукції власного виробництва
Підприємство реалізує продукцію власного виробництва. Чи потрібно йому застосовувати РРО?
Володимир Ошкало , головний державний ревізор-інспектор

Пунктом 1 ст. 9 Закону про РРО встановлено, що РРО та РК не застосовуються при здійсненні торгівлі продукцією власного виробництва (крім технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту) підприємствами...

Доступ к материалу ограничен и доступен подписчикам после авторизации
Подпишитесь на журнал и Вы получите доступ ко всем публикациям печатного издания