Вопросы - ответы

Земля у «єдинника»
ФОП — «єдинник» використовує у своїй діяльності земельну ділянку, під належними йому на праві власності нежитловими будівлями. Чи потрібно йому сплачувати земельний податок?
Руслан Бурлака , заместитель начальника Управления - начальник отдела администрирования налога на имущество физических лиц Управления администрирования имущественных налогов и сборов с физических лиц Департамента налогов и сборов с физических лиц ГФС Украины
Петр Ковалевский , главный государственный ревизор-инспектор отдела администрирования налога на имущество физических лиц
Олег Бараненко , главный государственный ревизор-инспектор

Якщо підприємець — «єдинник» першої — третьої групи має земельну ділянку та використовує її для провадження підприємницької діяльності, то з урахуванням пп. 291.5.3 ст. 291 ПКУ він звільняється від обов’язку нарахування, сплати та подання податкової звітності із земельного податку.