Вопросы - ответы по тегу

двойное налогообложение
Украинская компания получила в оперативную аренду мобильный буровой комплекс от нерезидента (резидента Венгрии). Нужно ли удерживать с платежей за аренду налог по ставке 15 %?
Украинская компания уплачивает проценты по договору займа, заключенному с нерезидентом (резидентом Чешской Республики). Как будут облагаться налогом уплачиваемые проценты с учетом положений Конвенции между Правительством Украины и Правительством Чешской Республики об избежании двойного налогообложения? О каком способе применения ограничения говорится в п. 2 ст. 11 указанной Конвенции?
Підприємець (резидент України) в межах своєї підприємницької діяльності надавав послуги нерезиденту (юридичній особі) зі Швеції та отримав від нього дохід. Яким чином оподатковується така винагорода?
Нерезидент отримав дохід у вигляді винагороди за продаж операційної системи управління (комп’ютерної програми) та надання послуг з її обслуговування. Чи включаються винагорода за використання комп’ютерної програми та компенсація вартості послуг з її обслуговування до об’єкта оподаткування податком на прибуток?
Як оподатковується дохід, виплачений резиденту Польщі, за оренду виробничого обладнання?