Вопросы - ответы по тегу

торговля
Який порядок визначення податкових зобов’язань з ПДВ та складання податкових накладних за операціями з реалізації подарункового сертифіката підприємством, яке здійснює роздрібну торгівлю з використанням РРО, та у разі оплати таким сертифікатом придбаної продукції?
Физическое лицо – предприниматель – плательщик единого налога третьей группы, занимающейся розничной торговлей, сменила место осуществления хозяйственной деятельности. Нужно ли информировать органы ГФС об указанных изменениях?
Субъект хозяйствования, имеющий лицензию на право розничной торговли, приобрел алкогольные напитки с оформлением соответствующих документов у другого субъекта хозяйствования, также имеющего соответствующую лицензию. Можно ли такому субъекту хозяйствования в дальнейшем реализовывать напитки другим субъектам хозяйствования?
Предприятие продает алкогольные напитки, используя РРО, указанный в приложении к лицензии. Имеет ли он право использовать РРО, который переносится в пределах одной хозяйственной единицы (по одному адресу) на другой этаж, летнюю площадку и т.п.?
Як відобразити у графі 2 книги обліку доходів та витрат суму доходу, отриманого від здійснення господарської діяльності з роздрібної торгівлі підакцизними товарами?
Суб’єкт господарювання здійснює ввезення на митну територію України та оптову торгівлю скрапленими вуглеводневими газами. При цьому під час зберігання їх в резервуарах сторонніх газонаповнювальних станцій (ГНС) замовляє у власника ГНС послуги зі змішування різних марок газів на потужностях цих ГНС. Чи вважається такий суб’єкт платником акцизного податку? Якщо так, то чи потрібно ГНС компенсувати суму сплаченого акцизного податку?
Чи повинен суб’єкт господарювання видавати розрахункові документи під час торгівлі на ярмарках, що проводяться у навчальних закладах?
Чи є підставою для відмови у реєстрації платником єдиного податку наявність у статуті підприємства виду діяльності, який не надає права перебувати на спрощеній системі оподаткування, а саме продаж легкових автомобілів, кузовів до них, причепів та напівпричепів, мотоциклів (класи за КВЕД 45.11, 45.19, 45.40 розділу 45 ДК 009:2010), тобто торгівля підакцизними товарами, при цьому якщо фактично підприємство не здійснює та не планує здійснювати таку діяльність?
Підприємство планує здійснювати торгівлю скрапленим газом виключно для потреб населення. За правилами пп. 213.3.11 ст. 213 ПКУ такі операції з реалізації звільняються від оподаткування. Чи потрібно підприємству обліковувати обсяги такого пального в СЕАРП?