Новости

В Україні запустять внутрішньодержавну платіжну систему

03.11.2016 / 10:30

В Україні до 2017 року запустять внутрішньодержавну платіжну систему. Про це заявив гендиректор ТОВ «Електрум Пеймент Систем» В’ячеслав Пожарський.

«До кінця 2016 року Україна запустить власну внутрішньодержавну платіжну систему, яка забезпечить миттєві грошові перекази по всій країні і дозволить 98,5% населення в два кліка здійснювати весь спектр платежів без банку і з мінімальною комісією», — повідомив він.

З його слів, система буде 100% легальною, позаяк відповідно до податкового законодавства, вона заснована на використанні реєстраторів розрахункових операцій.

«Другим етапом стане поява електронних грошей, емітентом яких є державний «УкргазБанк», в цьому ж банку населення отримає можливість цілодобово здійснювати платежі в електронних гривнях з реальним забезпеченням, робити грошові перекази, брати участь в мобільній комерції всіх операторів, а також у програмах лояльності з легальними фінансовими гарантіями», — розповів також В’ячеслав Пожарський.

Е-гроші будуть запущені відразу після отримання дозвільних документів, на які «Електрум Пеймент Систем» очікує від НБУ до кінця 2016 року.

«Горячие линии»

Дата: 3 мая, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42