Новости

У Києві стартував ХІV Міжнародний форум «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє»

08.11.2016 / 16:00

Паливно-енергетичний комплекс є локомотивом усіх структурних складових економіки держави, тому проведення XIV Міжнародного форуму є вкрай важливим і необхідним заходом для енергетичного співтовариства.

Цей ключовий професійний захід покликаний служити вирішенню практичних завдань з модернізації та розвитку паливно - енергетичного комплексу, процесам реалізації інноваційно - інвестиційних проектів, зростанню ділової активності в енергетичному секторі, розвитку міжгалузевої та виробничої кооперації, консолідації професійних учасників ринку.

Основна мета, яку поставили перед собою організатори заходу – Міністерство енергетики та вугільної промисловості України та  ТОВ «Міжнародний виставковий центр», – сприяти реалізації державної політики в усіх секторах паливно-енергетичного комплексу, зменшенню енергоємності та енергоефективних способів господарювання, оновленню та модернізації виробничих фондів промисловості, житлово-комунального господарства, соціальної та бюджетної сфери.

Заступник міністра енергетики та вугільної промисловості та енергетики України Галина Карп, відкриваючи форум зазначила, що: «Міністерством проводяться рішучі кроки по реформуванню галузі та створенню ринкових умов». 

Посадовець  висловила сподівання, що форум стане майданчиком для налагодження контактів задля досягнення енергетичної незалежності України.

У складі Форуму:

• Галузева експозиція «ПЕК України»презентує здобутки  та стратегічні перспективи розвитку національних компаній паливно-енергетичного комплексу за напрямами: електроенергетика, теплова та атомна енергетика, гідроенергетика, газова та нафтопереробна промисловість, а також вугільно-промисловий комплекс.

• ХІІ Міжнародна виставка «Енергетика в промисловості-2014» за участю вітчизняних та іноземних виробників демонструє новітні зразки енергетичного, електротехнічного, світлотехнічного обладнання та приладів, кабельно-провідникову продукцію, автоматизовані системи управління енергоресурсами, енергозберігаючі технології та розробки для технічного забезпечення і оновлення об'єктів ПЕК та енергетичних господарств виробничої сфери.

• Ділова програма (у форматі засідань, конференцій, семінарів «круглих столів») створює умови для фахового обговорення важливих завдань енергетичної галузі, серед яких зміцнення рівня енергетичної безпеки країни, прискорення процесів імплементації європейських директив, залучення міжнародних кредитів та технічної допомоги, ощадливе використання паливно-енергетичних ресурсів, заміщення газу альтернативними видами палива, впровадження інноваційних технологій, засобів та обладнання.

За сприяння Міністерства енергетики та вугільної промисловості одночасно з Форумом  проходитить:

- Міжнародна спеціалізована виставка гірничодобувної та вугільної промисловості «MАЙНІНГ ІНДАСТРІ ЕКСПО – 2016», яка  представляє  сучасну бурову, кар'єрну, прохідницьку техніку та інструмент, гірничозбагачувальне обладнання, гірничий транспорт, запчастини і комплектуючі;

- Міжнародна спеціалізована виставка «НАФТОГАЗЕКСПО — 2016», що презентує технології і обладнання для розвідки, видобутку, транспортування, переробки та зберігання нафти та природного газу, а також системи автоматизації та життєзабезпечення.