Новости

Зменшити точки дотику контролюючих органів і бізнесу

14.11.2016 / 15:00
Зменшити точки дотику контролюючих органів і бізнесу

На сайті  Мінекономрозвитку оприлюднено проект Закону України «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо запровадження «єдиного вікна» на кордоні».

 Упродовж місяця  відомство приймає зауваження та пропозиції до проекту. У повідомленні окреслено цілі, яких має бути досягнуто завдяки прийняттю документа.

«З метою створення передумов для запровадження та функціонування механізму «єдиного вікна» для експортних та імпортних операцій на кордоні та пункту 36 Плану дій щодо імплементації кращих практик якісного та ефективного регулювання, відображених Групою Світового банку у методології «Ведення бізнесу» на 2016 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року № 1406, Мінекономрозвитку України розробило проект Закону України «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо запровадження «єдиного вікна» на кордоні», який оприлюднено на офіційному ВЕБ-сайті Мінекономрозвитку (www.me.gov.ua) в розділі «Обговорення проектів документів», – наголошується в інформації.