Новости

Тиждень, що обернеться роками

17.11.2016 / 17:30

Тиждень податкових знань провели фахівці ГУ ДФС в Одеській області  разом з викладачами та студентами Одеського економічного ліцею.

Понад шістнадцять років триває співпраця ГУ ДФС в Одеській області з Одеським економічним ліцеєм на базі якого щороку організовуються заходи, спрямовані на формування у молодого покоління ідеології добровільної сплати податків.

Навчальний проект стартував із презентації, яку для  учнів ліцею провела перший заступник начальника ГУ ДФС в Одеській області  Наталя Гулакова.

Ліцеїсти ознайомилися з історією оподаткування та функціями податків,  дізналися про основні електронні сервіси і ресурси фіскальної служби.

Про роль і місце у житті платників податків  журналу «Вісник. Право знати все про податки і збори» розповіла директор філії ДП СВЦ в Одеській області Олена Бень і нагадала, усі номери фахового видання представлені в бібліотеці учбового закладу. 

Наступним заходом тижня податкових знань став День відкритих дверей  в ДПІ у Київському районі м. Одеси. Фахівці розповіли ліцеїстам  про основні напрями роботи фіскальної служби, права та обов’язки платників податків, детальніше зупинилися на адміністративних послугах, які надаються ЦОПами, відповіли на численні запитання майбутніх бізнесменів і просто платників податків.

Завершився тиждень податкових знань економічною діловою грою.

Представники фіскальної служби виступили  як економічні експерти та забезпечили контроль за дотриманням податкових правил гри.

Тиждень завершено та робота триває. І податківці, і ліцеїсти мають  багато планів щодо подальшої співпраці, втілення яких потребує креативних ідей і неординарних підходів.

Головне управління ДФС в Одеській області

«Горячие линии»

Дата: 31 мая, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42