Новости

Полегшення в житті малого бізнесу

18.11.2016 / 13:00

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енегергетики та комунальних послуг, спростила умови приєднання до електричних мереж для малого та середнього бізнесу.

«Малий та середній бізнес з потужністю від 160 кВт до 5 МВт отримав спрощені умови приєднання до електричних мереж. Міністерство юстиції України сьогодні зареєструвало Постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Методики розрахунку плати за приєднання електроустановок до електричних мереж», — йдеться в інформації, оприлюдненій на Урядовому порталі.

Відповідно до нової Методики розрахунку плати за приєднання електроустановок до електричних мереж створюються зрозумілі та передбачувані умови для розвитку бізнесу за рахунок врегулювання найголовнішого – встановлення прозорої ціни.

Таке рішення дасть змогу  Україні піднятися на 13 сходинок у рейтингу сприятливості ділового середовища «Doing Business», який щорічно складає Світовий банк (TWB) та Міжнародна фінансова корпорація (IFC). Відповідно, новація сприятиме покращенню інвестиційної привабливості нашої країни.