Новости

Частка ЄС у зовнішній торгівлі України зросла до 41%

21.11.2016 / 13:00
Частка ЄС у зовнішній торгівлі України  зросла до 41%

Про це заявив Президент Петро Порошенко на урочистостях з нагоди Дня Гідності і Свободи у «Мистецькому Арсеналі».

Зокрема він сказав, що  завдяки тимчасовому застосуванню Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом є результати: частка Європейського Союзу в нашій зовнішній торгівлі зараз становить уже 41%,  – повідомив казав глава держави.

Він зазначив, що ринок ЄС потроху починає компенсувати той колосальний удар по українській економіці, соціальній сфері та рівню життя, якого завдала Росія, в рамках гібридної війни закривши доступ українським товарам на свій ринок і блокувавши транзит до інших країн.

Водночас Президент підкреслив, що від самого початку російської агресії проти України на Сході і в Криму наша держава твердо відчуває солідарну і потужну підтримку демократичного світу, насамперед країн «Великої сімки» і  Європейського Союзу.

«Щиро вдячний лідерам США, Німеччини, Франції, Італії, Іспанії за ухвалення днями рішення продовжити санкції проти Російської Федерації до припинення агресії проти України. Я сподіваюсь, що такий самий підхід буде покладений в основу чергового рішення Ради ЄС щодо продовження дії секторальних та економічних санкцій проти Російської Федерації», – зазначив Порошенко.

«Горячие линии»

Дата: 4 июня, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42