Новости

Економічне зростання та розвиток людського капіталу серед головних пріоритетів Уряду

28.12.2016 / 14:00

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман презентував проект Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду на період до 2020 року.

Це — реальний, конкретний план дій, який базується на підготовлених раніше напрацюваннях і програмних документах: Стратегії сталого розвитку «Україна — 2020», Програмі дій Уряду, Угоді про Асоціацію із Європейським Союзом, Коаліційній угоді та міжнародних зобов’язаннях,— зазначив очільник Кабінету міністрів.

План базується на 5 п’яти основних пріоритетах і містить 85 пріоритетних напрямів діяльності Уряду протягом 2017 — 2020 років, спрямованих на здійснення послідовних та комплексних реформ. Серед головних пріоритетів: економічне зростання, ефективне врядування, розвиток людського капіталу, встановлення верховенства права і боротьба з корупцією, безпека та оборона.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман також заявив, що до 2020 року в Україні потрібно провести земельну реформу. За його словами, влада повинна стимулювати розвиток АПК через різноманітні програми підтримки.

«Цей план передбачає, що конкретно ми зробимо в економіці, щоб вона зростала, як буде покращене врядування у нашій країні, щоби на кожному рівні влада була більш професійною, що будемо робити у секторі безпеки і оборони, як ми будемо розвивати людський капітал, як ми будемо надавати сервіси, щоб люди нормально відчували середовище, в якому вони живуть, як будемо підвищувати соціальні стандарти, як люди будуть отримувати заробітні плати», — наголосив Прем’єр-міністр.

Разом з тим очільник додав, що цей План ще не є остаточним, і закликав громадськість до його обговоренная, зауваживши, що на це відводиться місяць.

«Мені б дуже хотілося, щоб ми зробили все від себе залежне, щоб врешті-решт бути владою, яка має зовсім інший ґатунок, зовсім іншу філософію, щоб люди побачили в нас тих, хто реально розуміє ситуацію і може проводити зміни», — зазначив Володимир Гройсман.