Новости

Спірних питань та оскаржень за результатами перевірок має поменшати

30.01.2017 / 17:00

ДФС України від 16.01.2017 № 23 затверджено Методичні рекомендації щодо оформлення актів (довідок) документальних перевірок дотримання вимог законодавства України з питань державної митної справи.

Зі слів директора Департаменту аудиту ДФС України Наталії Рубан, Методичні рекомендації призначені для застосування посадовими особами органів ДФС та спрямовані передусім на запровадження єдиної системи відображення в актах (довідках) перевірок відомостей, пов’язаних з формуванням висновків щодо додержання платниками податків — юридичними особами та представництвами нерезидентів законодавства з питань державної митної справи.

У відомстві сподіваються, що застосування уніфікованих Методичних рекомендацій підвищить рівень постмитного аудиту та доказової бази результатів перевірок, допоможе мінімізувати спірні питання, які виникають у процесі узгодження їх результатів платниками податків. А це, у свою чергу,  дасть змогу зменшити і кількість оскаржень за результатами перевірок податкових повідомлень-рішень.

«Горячие линии»

Дата: 4 июля, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00