Новости

Хто потрапляє в поле зору перевіряльників

02.02.2017 / 15:00

Територіальні відділення  Держпраці активізують співробітництво з обласними  управліннями ДФС та Пенсійного фонду щодо легалізації ринку праці. Так, на сайті Держпраці у Кіровоградській області повідомляють про підписання тристоронньої угоди між обласними управліннями згаданих відомств, згідно з якими вони обмінюватимуться:

– даними про страхувальників, які нараховують заробітну плату в розмірі, меншому за мінімальну;

– інформацією про підприємців, у звітності яких відображено дані про початок трудової діяльності працівника, але немає повідомлення  про прийняття на роботу;

– відомостями про підприємців, у яких відсутні нарахування зарплати у звітному місяці (відпустка без збереження заробітної плати, без дотримання вимог Кодексу законів про працю України та Закону України «Про відпустки).

Регіональні управління Держпраці, ДФС та Пенсійного фонду збиратимуть інформацію  про підприємців, які протягом року  не підвищували зарплату працівника або сума підвищення була меншою за суму нарахованої індексації. Відбуватиметься також обмін даними про підприємства, де налічується 20 і більше застрахованих осіб, де протягом місяця відбулося скорочення на 10 % і більше застрахованих осіб.

«Горячие линии»

Дата: 18 июля, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42