Новости

Чи коригується фінрезультат, якщо застрахований працівник звільнився?

14.02.2017 / 12:30

Якщо в результаті припинення трудових відносин між страхувальником і застрахованою особою строк дії договору добровільного медичного страхування не змінюється і такий договір не припиняється до завершення свого мінімального строку дії, визначеного пп. 14.1.521 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу, то коригування, передбачене ст. 1231 Кодексу, не застосовується.

Коригування, передбачене ст. 1231 Податкового кодексу, застосовується до договорів добровільного медичного страхування у тих випадках, якщо в результаті припинення трудових відносин між страхувальником і застрахованою особою договір добровільного медичного страхування перестав відповідати вимогам, передбаченим пп. 14.1.521 п.14.1 ст.14 Кодексу.

(Лист ДФС України від 24.01.2017 р. № 1316/6/99-99-15-02-02-15)

«Горячии линии»

Дата: 11 мая, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00