Новости

За благодійні смс-ки пенсійний збір не сплачуватиметься

15.02.2017 / 09:00

Уряд вніс зміни до Порядку сплати збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій. Зокрема, при відправленні благодійного телекомунікаційного повідомлення абоненти стільникового рухомого зв’язку не сплачуватимуть збір на обов’язкове державне пенсійне страхування.

Як поінформували у Мінсоцполітики, це стало актуальним у зв’язку із внесенням змін до Закону України «Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування» щодо створення сприятливих умов для впровадження благодійних телекомунікаційних повідомлень та з метою уникнення розбіжностей у застосуванні законодавства, що регулює питання повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до державного бюджету.

Віднині збір на обов’язкове державне пенсійне страхування не сплачується абонентами стільникового рухомого зв’язку при відправленні благодійного телекомунікаційного повідомлення. У разі отримання благодійного телекомунікаційного повідомлення сума збору на обов’язкове державне пенсійне страхування зараховується оператором стільникового рухомого зв’язку в рахунок зменшення поточних платежів з цього збору протягом поточного звітного періоду.