Новости

Рекламні послуги нерезиденту — чи є об’єкт оподаткування ПДВ?

16.02.2017 / 10:00

У разі здійснення платником податку операції з постачання рекламних послуг нерезиденту, місцем постачання таких послуг вважається місце, в якому нерезидент зареєстрований як суб'єкт господарювання, або у разі відсутності такого місця – місце постійного чи переважного його проживання. При цьому така операція не є об'єктом оподаткування ПДВ.

Водночас повідомлено, що згідно зі ст. 36 Податкового кодексу платники податку зобов'язані самостійно декларувати свої податкові зобов'язання та самостійно визначати відповідність здійснюваних ними операцій тим, які перераховані в зазначеному Кодексі.

(Лист ДФС України від 20.01.2017 № 1130/6/99-99-15-03-02-15)

«Горячие линии»

Дата: 21 декабря, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42