Новости

Зоні вільної торгівлі бути

28.03.2017 / 14:30

Уряди Грузії, України, Азербайджанської Республіки та Республіки Молдова у рамках саміту Організації за демократію та економічний розвиток ГУАМ підписали протоколи щодо створення зони вільної торгівлі та взаємного визнання окремих результатів митних процедур.

Завдяки підписаним документам, як зазначив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, Україна вже у 2017 році зможе повноцінно запровадити зону вільної торгівлі у рамках держав-підписантів, що сприятливо позначиться на розвитку національних економік цих країн та поглибить співробітництво між ними.

Крім того, Протокол між митними адміністраціями держав — членів ГУАМ про взаємне визнання окремих результатів митних процедур щодо товарів та транспортних засобів, які переміщуються через державні кордони країн-членів ГУАМ, допоможе спростити митні процедури для забезпечення високої якості запровадження зони вільної торгівлі між державами.

Слід нагадати, що Прем’єр-міністр України розраховує на запуск повноцінної зони вільної торгівлі між країнами ГУАМ у 2017 році.

«Горячие линии»

Дата: 6 июня, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42