Новости

Чи виникають різниці при передачі будинків з балансу комунального підприємства на баланс ОСББ?

28.03.2017 / 19:00

При передачі житлових будинків з балансу комунального підприємства, яке не є власником таких будинків, в оперативне управління ОСББ для їх утримання та експлуатації (без переходу права власності на такі будинки до ОСББ), різниця для коригування фінансового результату до оподаткування податком на прибуток, передбачена пп. 140.5.9 п. 140.5 ст. 140 Податкового кодексу, у комунального підприємства не виникає.

(Лист ДФС України від 03.03.2017 р. № 4490/6/99-99-15-02-02-15)