Новости

Розроблено форму акта про результати перевірки з питань дотримання платником податків принципу «витягнутої руки»

06.04.2017 / 11:30

Розроблено форму акта про результати перевірки з питань дотримання платником податків принципу «витягнутої руки»

На сайті Державної фіскальної служби України розміщено проект наказу Міністерства фінансів «Про затвердження форми акта (довідки) про результати перевірки з питань дотримання платником податків принципу «витягнутої руки» та Вимог до його (її) складення».

Документ розроблено відповідно до пп. 39.5.2.17 п. 39.5 ст. 39 Податкового кодексу України з метою приведення нормативних актів у відповідність до Закону України від 21.12.2016 р. № 1797-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні».

Проектом наказу передбачено затвердження нової форми акта (довідки) про результати перевірки з питань дотримання платником податків принципу «витягнутої руки» та Вимог до його (її) складення, що обумовлено внесеними змінами до 39 ст. ПКУ, зокрема, змінами у  назві перевірки та  порядку проведення  перевірок  з питань дотримання платником податків принципу «витягнутої руки».

Варто зазначити, що при підготовці змін проекту наказу було враховано практику складення контролюючими органами актів про результати перевірки платника податків з питань повноти нарахування і сплати податків під час здійснення контрольованих операцій.

Фізичні та юридичні особи, їх об’єднання можуть подати до проекту свої зауваження та пропозиції впродовж одного місяця.