Новости

Вимоги до режиму спрощеного оподаткування з наступного року планується посилити

06.04.2017 / 13:45

Міністерство фінансів України оприлюднило повний текст Меморандуму про співпрацю України з Міжнародним валютним фондом.

У розділі стосовно фіскальної політики України влада пообіцяла МВФ утриматися від будь-яких істотних урізань податків, а також нових звільнень від оподаткування та схем амністування. Водночас узяла на себе зобов’язання з 1.01.2018 р. посилити вимоги до режиму спрощеного оподаткування.

У документі йдеться також про готовність України утриматися від запровадження пільгового оподаткування — за винятком місцевих податків на майно — для компаній, які працюють в індустріальних зонах.

Крім того, згідно з Меморандумом Україна має намір легалізувати видобуток бурштину та азартні ігри,— що сприятиме додатковим надходженням до бюджету, — не пізніше ніж у 2018 р.

Також парламент до кінця грудня 2017 р. має ухвалити законопроект про надання Державній фіскальній службі повноважень з використання непрямих методів перевірки виконання зобов’язань зі сплати податків і соціальних страхових внесків. Скасування мораторію на здійснення аудиту дасть змогу ДФС проводити більш адресні перевірки компаній з метою виявлення незадекларованих (не оформлених офіційно) працівників.