Новости

Відбір кадрового складу ДФС за новими правилами

06.04.2017 / 17:00

Нещодавно Урядом було схвалено Концепцію реформування ДФС, якою змінено підходи до відбору кадрового складу фіскальних та митних органів.

Так, планується удосконалити правила і процедури проведення конкурсів, оновити кадровий склад та проводити абсолютно відкриту і прозору політику управління персоналом.

З огляду на це перед в.о. Голови ДФС Мирославом Проданом стоїть завдання скасувати вже оголошені конкурси на зайняття вакантних посад у ДФС та організувати проведення нових відкритих конкурсів із забезпеченням максимальної прозорості та ефективності відбору персоналу.

Проведення конкурсних відборів відбуватиметься за присутності представників Мінфіну, Бізнес-омбудсмена та експертів, причому з обов’язковим використанням засобів аудіо- та відеофіксації.

Нові підходи до управління персоналом ДФС також передбачають поступове підвищення заробітної плати, переатестацію та перепідготовку працівників, залучення нових фахових кадрів, професійне навчання і тренінги, що базуватимуться на міжнародних стандартах.