Новости

Книгу обліку доходів і витрат планують оновити

13.04.2017 / 11:00

ДФС України оприлюднено проект наказу Мінфіну «Про затвердження форми Книги обліку доходів і витрат для визначення суми загального річного оподатковуваного доходу та Порядку ведення обліку доходів і витрат для визначення суми загального річного оподатковуваного доходу».

Основною метою розробки проекту наказу є приведення Порядку ведення обліку доходів і витрат для визначення суми загального річного оподатковуваного доходу у відповідність до вимог пп. «а» п. 176.1 ст. 176 Податкового кодексу. Згідно з яким платники податку зобов’язані вести облік доходів і витрат в обсягах, необхідних для визначення суми загального  річного оподатковуваного доходу, у разі якщо такий платник податку зобов’язаний відповідно до розділу IV подавати декларацію або має право на таке подання з метою повернення надміру сплачених податків, у тому числі при застосуванні права на податкову знижку.

Наразі у проекті Книги — 12 граф, п’ять з яких призначено для внесення інформації про витрати, пов’язані з правом на податкову знижку, та за операціями з інвестиційними активами.