Новости

Про порушення застосування податкової соцпільги роботодавців інформуватиме Мінфін

14.04.2017 / 10:00

Мінфін оприлюднив проект наказу «Про затвердження Порядку інформування роботодавців платника податку про наявність порушень застосування податкової соціальної пільги, позбавлення платника податку або про відновлення його права на податкову соціальну пільгу та форми Повідомлення про наявність порушень».

Проект акта розроблений Мінфіном разом з ДФС з метою приведення нормативно-правових актів у відповідність до Закону України від 21.12.2016 р № 1797-VIІI «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні».

Зокрема, Законом внесено зміни до пп. 169.2.4 п. 169.2 ст. 169 ПКУ, а саме: змінено центральний орган виконавчої влади, який затверджує Порядок інформування роботодавців платника податку про наявність порушень застосування податкової соціальної пільги, позбавлення платника податку або про відновлення його права на податкову соціальну пільгу та форму Повідомлення про наявність порушень.

Таким органом визначено центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.