Новости

20 % вартості сільгосптехніки аграріям компенсують

18.04.2017 / 11:30

Уряд планує зробити постійною програму компенсації сільськогосподарської техніки для українських аграріїв, запроваджену в Держбюджеті на 2017 р. Про це зазначив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час проведення ІІ Українського форуму бізнесу.

«Ми зробили інвестицій 500 млн грн для того, щоб компенсувати абсолютно чесно — і ця система є безкорупційна — 20 % вартості сільськогосподарської техніки українським виробникам», — повідомив Глава Уряду.

За словами Прем’єр-міністра, Україна має технології виробництва, якісний продукт, але він не домінує на внутрішньому ринку, а займає лише його частину.  Тоді як решту складає імпортована продукція, що за характеристиками суттєво не є кращою за українські аналоги.

Наразі систему компенсації вартості сільськогосподарської техніки аграріям на постійній основі відпрацьовують у Національному комітеті з промислового розвитку.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що розмір компенсації за купівлю вітчизняної сільськогосподарської техніки збільшили до 20 %.

За матеріалами Урядового порталу