Новости

Дотації аграріям виплатять за рахунок конфіскованих коштів

25.04.2017 / 12:45

Кабінет Міністрів України постановою від 19.04.2017 р. № 272 затвердив порядок розподілу в 2017 р. конфіскованих коштів. Згідно з прийнятим рішенням 2,5 млрд грн (або 22 % від загального обсягу спецконфіскату) надходять до спецфонду для бюджетної програми підтримки аграріїв. Таким чином, бюджетна дотація буде виплачена у повному обсязі відповідно до заявлених цифр.

«Суттєва частина підтримки за новою програмою щодо виплати дотацій — це питання спецфонду. Сьогодні ми вже можемо говорити, що це питання вирішено. Уряд прийняв рішення, за яким спецфонд наповнений. Усі цифри, які ми декларували щодо держпідтримки на 2017 р., це вже існуючі кошти»,— повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Тарас Кутовий.

Згідно з прийнятим Порядком розподілу Державним бюджетом на 2017 р. передбачено доходи від спецконфіскату загальним обсягом 11 579 млн грн, з яких Мінагрополітики — 22,2 %, або 2 579 млн грн.

«На сьогодні спецфонд наповнений грошима відповідно до прийнятих рішень. Тому питання квазіакумуляції, яке було найбільш болюче в плані наповнення, вже закрите. Аграрії отримають дотації у повному обсязі»,— прокоментував Тарас Кутовий.

Також Міністр нагадав, що за новою програмою вже відпрацьовано перший місяць і розподілено 79 млн грн.

Урядовий портал