Новости

Вироблення продукції з давальницької сировини: хто має право на зменшення суми акцизного податку?

10.05.2017 / 17:30

При наданні замовником підакцизної сировини виконавцю для виробництва нафтопродуктів на давальницьких умовах замовник не виступає виробником готової продукції, тому не має права на зменшення податкового зобов’язання на суму податку, сплаченого з підакцизної сировини, яка використана для виготовлення готової продукції (нафтопродуктів), виробником якої є виконавець.

Отже, замовник не може застосовувати норму п. 217.6 ст. 217 Податкового кодексу щодо зменшення суми акцизного податку до сплати на суму податку, розрахованого для сировини.

(Лист ДФС України від 26.04.2017 р. № 9023/6/99-99-15-03-03-15)

«Горячие линии»

Дата: 23 ноября, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42