Новости

Складати чи ні Звіт про КО при нарахуванні роялті?

17.05.2017 / 16:10

Якщо господарські операції з нарахування (сплати) роялті визнаються  контрольованими відповідно до пп. 39.2.1 п. 39.2 ст. 39 Податкового кодексу, такі операції мають бути відображені у звіті про контрольовані операції, поданому платником податків згідно з п. 39.4.2 п. 39.4 ст. 39 Кодексу.

Зазначені операції мають бути відображені у Звіті про контрольовані операції у звітному періоді, в якому відбулася господарська операція із нарахування (сплати) роялті, незалежно від рішення платника податків щодо відображення або невідображення сум таких роялті у складі витрат у декларації з податку на прибуток.

(Лист ДФС України від 26.04.2017 р. № 9015/6/99-99-15-02-02-15)

«Горячие линии»

Дата: 26 октября, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42