Новости

Чи буде сума перевищення добових об'єктом оподаткування ПДФО?

23.05.2017 / 17:20

Якщо розмір добових витрат на відрядження перевищує встановлені пп. 170.9.1 п. 170.9 ст. 170 Податкового кодексу норми, то сума такого перевищення є об'єктом оподаткування, податком на доходи фізичних і визначається у порядку, встановленому п. 164.5 ст. 164 цього Кодексу. Тобто саме збільшення доходу, наданого у вигляді коштів, надміру витрачених платником податку на відрядження або під звіт та не повернутих у встановлені законодавством строки, дає змогу податковому агенту сплатити податок на доходи фізичних осіб виключно з цього доходу.

(Лист ДФС від 17.05.2017 р. № 232/6/99-99-13-02-03-15/ІПК)

«Горячие линии»

Дата: 28 сентября, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42