Новости

Інтегрована автоматизована система держнагляду (контролю) вже функціонує

09.06.2017 / 15:00

З 08.06.2017 р. набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України, якою затверджено Порядок функціонування інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю), внесення відомостей до неї та строки розміщення цих відомостей.

Держателем системи є ДРС, що забезпечує її створення та функціонування.

Передбачено, що система забезпечує доступ суб’єктів господарювання та органів державної влади, органів місцевого самоврядування до інформації про заходи державного нагляду (контролю) з використанням Інтернету.

Систему призначено для: збереження та систематизації відомостей про заходи державного нагляду (контролю); автоматизованого виявлення суб’єктів господарювання, яких на відповідний плановий період включено до річних планів здійснення заходів державного нагляду (контролю) одночасно кількох органів державного нагляду (контролю), та формування проекту плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на плановий період.

Систему розроблено з урахуванням забезпечення сумісності та взаємодії з іншими інформаційними системами та мережами, що складають державні інформаційні ресурси, а також забезпечує можливість отримання відомостей з Єдиного державного порталу адміністративних послуг та Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань.

Функціонує система цілодобово — сім днів на тиждень.

При цьому доступ до відомостей системи (крім реєстраційних номерів облікових карток платників податків та паспортних даних), визначених у частині другій ст. 41 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», здійснюється через відкритий інформаційний ресурс Інтернету та є безоплатним.

(Постанова Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 р. № 387)