Новости

Разом з держреєстрацією платникам присвоюватимуть офіційну електронну адресу

27.12.2017 / 12:40

У Верховній Раді України зареєстровано законопроект № 7443 від 26.12.2017 р. «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань» щодо присвоєння офіційної електронної адреси під час державної реєстрації.

Відповідно до документа присвоєння офіційних електронних адрес юридичним особам та фізичним особам — підприємцям здійснюватиметься одночасно з державною реєстрацією створення юридичної особи чи набуття статусу підприємця фізичною особою, а також архівування та зберігання офіційних електронних адрес з відповідними листами та/або повідомленнями після внесення запису про державну реєстрацію припинення юридичної особи, припинення підприємницької діяльності фізичної особи з метою отримання інформації відповідно до закону.

Юридична особа зобов’язана буде надавати до Єдиного державного реєстру відомості про юридичну особу, крім державних органів і органів місцевого самоврядування як юридичних осіб, замість адреси електронної пошти юридичної особи — офіційну електронну адресу, тобто адресу електронної пошти юридичної особи та фізичної особи — підприємця, що використовується для офіційного листування в електронному вигляді та є незмінною до внесення запису про державну реєстрацію припинення юридичної особи, припинення підприємницької діяльності фізичної особи. Листи та/або повідомлення, надіслані на офіційну електронну адресу, вважаються такими, що надіслані офіційно та не потребують додаткового документального підтвердження.