Новости

Відпустка зі святкового дня

30.05.2018 / 10:35

Чи може бути надано щорічну відпустку працівнику з 28 червня, тобто зі святкового дня?

Законодавство не містить норм, які забороняють надавати відпустки працівникам із святкового (неробочого, вихідного) дня, в тому числі на підставі заяви працівника.

Крім того, тривалість відпусток незалежно від графіків і режимів роботи розраховується в календарних днях (ст. 5 Закону про відпустки).

Проте при визначенні загальної тривалості щорічної відпустки слід враховувати норму частини другої цієї статті, відповідно до якої святкові та неробочі дні (ст. 73 КЗпП) при визначенні тривалості щорічних відпусток та додаткової відпустки працівникам, які мають дітей, не враховуються. Тобто тривалість зазначених відпусток продовжується на святкові та неробочі дні.

 

Читайте також: Надання щорічних відпусток: запитання-відповіді

«Горячие линии»

Дата: 1 ноября, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42