Новости

В столице состоится «Киевский налоговый форум-2018»

20.11.2018 / 08:00
В столице состоится «Киевский налоговый форум-2018»

20 листопада 2018 року Головне управління ДФС у м. Києві за підтримки Київської міської державної адміністрації організовує Київський податковий форум-2018. Захід відбудеться в комплексі «Mercure Congress Centre» за адресою: м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 8/26.

На Форумі розглядатимуться важливі питання сфери оподаткування. Одну з сесій буде присвячено реформуванню ДФС та автоматизації її сервісів для спрощення ведення бізнесу. Крім того, обговорюватиметься питання поліпшення якості адміністрування місцевих податків та залучення до декларування громадян. Підсумує виступи на Форумі сесія, ключовою темою якої стане трансфертне ціноутворення в умовах сьогодення.

Серед ключових спікерів Форуму: Людмила ДЕМЧЕНКО, начальник Головного управління ДФС у м. Києві; Ніна ЮЖАНІНА, народний депутат України, Голова Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики; Олександр ВЛАСОВ, в.о. Голови Державної фіскальної служби України; Сергій ВЕРЛАНОВ, заступник Міністра фінансів.

Учать у Форумі — безкоштовна! Учасники матимуть змогу не тільки отримати корисну і найактуальнішу інформацію, але й висловити свою думку та задати конкретні питання, що впливають на власний бізнес.

Програма заходу доступна за посиланням: http://kyiv-taxforum.org/doc/program.pdf. Щоб долучитись до заходу, необхідно на сайті Київського податкового форуму 2018 заповнити дані у рубриці «Реєстрація» та отримати підтвердження на електронну пошту.