Новости

Что делать гражданам — собственникам земельных участков, которые до сих пор не получили НУР

29.11.2018 / 14:15

Усім громадянам, які повинні сплатити земельний податок у 2018 р., органами фіскальної служби були направлені податкові повідомлення – рішення (далі повідомлення). Сплатити  податок необхідно було  протягом 60 днів з дня вручення такого повідомлення.

Більшість громадян-платників своєчасно виконали  свій обов’язок зі сплати земельного податку. Але є й такі, які зволікають зі сплатою податку з різних причин і до сьогодні ще не перерахували його до бюджету.   Такі громадяни потрапили до переліку боржників. А це призводить до нарахування штрафів та   пені.

У разі якщо у власності (користуванні) перебуває земельна ділянка і громадянин не відноситься до пільгової категорії, а повідомлення не надходило, слід звернутися до Центру обслуговування платників за місцем знаходження земельної ділянки і з’ясувати чи нараховувався земельний податок.

До органу фіскальної служби слід  завітати і тим громадянам, які  змінили місце реєстрації. Можливо, що таким землевласникам були направлені  повідомлення  за попередньою адресою. В такому випадку поштовим відділенням повідомлення повернулося до фіскального органу з відміткою  про відсутність платника за вказаною адресою. 

За матеріалами ГУ ДФС у Харківській області