Новости

В Раде предлагают отложить введение в действие законов о растаможивании «евроблях»

04.12.2018 / 12:10
В Раде предлагают отложить введение в действие законов о растаможивании «евроблях»

Призупинити на 90 днів нові правила розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацію та звільнити від відповідальності порушників нових правил транзиту пропонується у новому законопроекті № 9352, зареєстрованому у Верховній Раді 30 листопада.

Зокрема, проектом закону передбачено, що дія законів «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів» та «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України», які врегульовують розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією, зупиняється до 01.03.2019 р.

Також пропонується продовжити дію податкової пільги для стимулювання розвитку ринку вживаних транспортних засобів, передбаченої п. 15 підрозділу 5  розділу XX «Перехідні положення» ПКУ, до 28.02.2019 р.

Крім того, проектом передбачено, що громадяни України, які порушили з 25.11.2018 р. до набрання чинності цим Законом умови  ввезення на митну територію України і розмитнення транспортних засобів особистого користування з іноземною реєстрацією, звільняються від відповідальності за порушення митних правил, податкового та адміністративного законодавства стосовно транспортного засобу, щодо якого не дотримані строки та умови (вимоги) митних режимів тимчасового ввезення або транзиту.