Новости

Если плательщик не включен в Реестр КПН на 2019 год: какие документы подавать

07.12.2018 / 08:30

Наказом ДФС України від 26.09.2018 р. № 617 затверджено Реєстр великих платників податків на 2019 рік.  До Реєстру увійшло 1500 великих платників, у яких обсяг доходу від усіх видів діяльності за останні чотири послідовні податкові (звітні) квартали перевищив 50 млн євро або загальна сума податків, зборів, платежів, сплачених до Державного бюджету України за такий самий період перевищила млн євро (з них податкових платежів не менше 500 тис. євро).

Деякі платники Офісу не досягли критеріїв визначення «великого платника податків», але повинні з наступного року обслуговуватися в районній ДПІ відповідно до зареєстрованого місцезнаходження.

Таким платникам необхідно подати в паперовому вигляді до районної ДПІ реєстраційну заяву за формою1-ОПП з позначкою «Зміна місцезнаходження, пов’язана зі зміною адміністративного району, або включення/невключення до Реєстру ВПП».

Звертаємо вашу увагу, що за неподання заяв за формою №1-ОПП та порушення встановленого порядку взяття на облік у контролюючих органах відповідно до п. 117.1 ст. 117 ПКУ встановлено відповідальність у вигляді штрафної санкції у розмірі 510 грн.

З огляду на це просимо всіх платників податків, які не увійшли до Реєстру ВПП, подати в найкоротший термін реєстраційну заяву за формою № 1-ОПП.