Новости

Недостача товарно-материальных ценностей: как начислять обязательства по НДС?

12.12.2018 / 09:30

Кошти, що надходять платнику ПДВ як компенсація винною особою нестачі товарно-матеріальних цінностей, розцінюється як компенсація вартості таких товарно-матеріальних цінностей та відповідно включаються до бази оподаткування ПДВ.

Якщо особу, винну у нестачі, не встановлено та відповідно відшкодування збитків винною особою не відбувається, то платник ПДВ повинен нарахувати податкові зобов’язання з ПДВ згідно з п. 198.5 ст. 198 ПКУ виходячи з бази оподаткування, визначеної відповідно до п. 189.9 ст. 189 ПКУ, оскільки такі товарно-матеріальні цінності не можуть бути використані в господарській діяльності платника податку.

/ІПК від 05.12.2018 р. № 5111/6/99-95-42-03-15/ІПК/

«Горячие линии»

Дата: 3 октября, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42